• Start  »
  • Aktualności  »

Ostatnie wolne miejsca na kurs "RODO - szkolenie z nowych zasad ochrony danych osobowych"

8.8.2018

Liczba godzin dydaktycznych - 8
Czas trwania kursu - 1 dzień
Cena - 200 zł.
Start kursu - 25.08.2018r.
Wymagania wstępne:
- ukończone 18 lat

Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie przygotowania firmy do prawidłowego przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

Kurs kończy się sprawdzeniem efektów kształcenia oraz otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu wydanego zgodnie z obowiązującym drukiem MEN.

Osoby zainteresowane zapraszamy do sekretariatu ul. Plac Wolności 20-22 w Białej Podlaskiej.
Rezerwacja miejsca online: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

pon – pt: 9.00 - 17.00