Plan zajęć semestr wiosenny 2018/2019

9.5.2019

Zajęcia teoretyczne wszystkich kierunków odbywają sie w IV Liceum Ogólnokształcacym im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej 8 w Białej Podlaskiej.

Zajęcia praktyczne na kierunku technik usług kosmetycznych (I,II, III, IV semestr) odbywają sie w Gabinecie Kosmetycznym "Kosmetica"przy ul. Augusta Fieldorfa 19/30 ,  Biała Podlaska

Zajęcia praktyczne na kierunku technik masażysta odbywają się w pracowni przy ul. Narutowicza 35 b (I piętro , weście od HDI)

Zajęcia praktyczne na kierunku fryzjer damski odbywają się w zakładzie fryzjerskim Szkolny Dwór 7 Zakład Fryzjerski N&D w Białej Podlaskiej

Poniżej do pobrania plany zajęć na semestr wiosenny .

Należy kliknąć w wybraną szkołę i semestr.

Plany zajęć należy sprawdzać przed każdym zjazdem, ponieważ mogą ulegać zmianom.