• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Plany zajęć październik 2020 aktualizacja nauka hybrydowa

Plany zajęć październik 2020 aktualizacja nauka hybrydowa

21.10.2020

W związku z zaistniałą sytuacją od dnia 19 października br., obowiązują nowe regulacje prawne w zakresie funkcjonowania szkół i placówek znajdujących się w strefach żółtej i czerwonej. Podajemy Państwu zaktualizowany plan zajęć , nauka odbywać się będzie w formie hybrydowej. Kolorem żółtym oznaczone są zajęcia stacjonarne czyli w szkole lub pracowni . Pozostałe zajęcia odbywać się będą w formie online na ZOOM i/lub offline (pliko do pobrania).

Proszę o sprawdzenie poprawności działania strefy słuchacza. Materiały i link do zajęć pojawią się dopiero w dniu zaplanowanych zajęć online.

Zajęcia odbywają się w IV LO im. S. Staszica, ul. Akademicka 8. Zajęcia praktyczne kierunków opiekun medyczny oraz technik usług kosmetycznych odbywać się będą w pracowni przy ul. Narutowicza 35b w Białej Podlaskiej .

W związku z pandemią i zmianami w planie prosimy o sprawdzanie i aktualizacje planu w piątek. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy .

 

Poniżej do pobrania planyt zajęć na zajęcia  w pliku PDF

 

 

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.