Dlaczego Szkoła Żak?

1.7.2017

Dlaczego Szkoła Żak?

Wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Zdarza się niestety, że wielu absolwentów szkół wyższych nie może znaleźć pracy, bo ich zawód jest mało pożądany na rynku pracy. Dlatego tak ważne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie coraz to nowych umiejętności. Taką właśnie możliwość daje swoim słuchaczom Szkoła "Żak" Edukacja trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Szkoły dwuletnie dają możliwość zdobycia tytułu technika na takich kierunkach jak chociażby informatyka, bezpieczeństwo i higiena pracy, rachunkowość, administracja, kosmetyka, florysta, opiekun medyczny oraz opiekunka środowiskowa.

Nauka w Szkole ” Żak ” prowadzona jest w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się średnio co drugi weekend, dlatego edukację z łatwością można pogodzić z pracą. To bardzo dobre rozwiązanie dla absolwentów liceum, chcących szybko zdobyć wartościowy zawód. Szkoła stanowi alternatywę dla wieloletniego studiowania. Ale nie tylko. Jest to także świetna propozycja dla studentów, którzy z łatwością, mogą zdobyć dodatkowe wykształcenie, a przez to podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

 

Szkoła ” Żak ” to ogólnopolska sieć szkół policealnych, mająca swoje oddziały w 84 miastach na terenie całej Polski. Dzięki zadowoleniu swoich słuchaczy szkoła cały czas się rozwija powiększając i ulepszając swoją ofertę edukacyjną. Większość kierunków jest całkowicie bezpłatnych. Liczne promocje i rabaty dodatkowo stanowią zachętę, aby dołączać do grona słuchaczy „Żaka”. Szkoła ” Żak ” organizując lub po prostu biorąc udział w licznych imprezach stara się udowodnić, że szkoła nie musi być nudna, i że z ” Żakiem ” można się także dobrze bawić.

Rekrutacja trwa!

Jest to odpowiedni czas, aby rozpocząć naukę na dowolnie
wybranym kierunku w Policealnej Szkole ” Żak „
Liczba miejsc jest ograniczona.

Forma tego typu kształcenia ma przed sobą przyszłość, ponieważ stanowi idealne rozwiązanie na podniesienie swoich kwalifikacji, co za tym idzie zwiększenie atrakcyjności w oczach pracodawcy. Szkoda nie skorzystać! biorąc pod uwagę fakt, że nauka jest darmowa. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

Start zajęć - wrzesień 2017

Wolne miejsca na kierunkach:

- opiekun medyczny
– technik BHP,
– technik administracji,
– technik rachunkowości,
- technik informatyk,
– technik eksploatacji portów i terminali,
– opiekunka środowiskowa,
– florysta
– technik turystyki wiejskiej,
– technik usług kosmetycznych.

Mamy także 10 miesięczne specjalizacje:

- agent celny – 119 zł m-cznie

- wizażystak/stylistka - 139 zł m-cznie

- Trener personalny - 139 zł m-cznie

- Instruktor fitness - 139 zł m-cznie

- Biomasaż - 139 zł m-cznie.

Zapytaj w sekretaricei o zniżki

 

Przyjdź do nas z dowodem osobistym i świadectwem ukończenia szkoły średniej – nie wymagamy matury! lub teraz zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Centrum Nauki i Biznesu Żak
Biała Podlaska, ul. Plac Wolności 20-22 (wejście od Ul. Jatkowej, nad Grubasem)

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.