O szkole Żak w Białej Podlaskiej

Szkoła podyplomowa Żak Biała Podlaska oferuje możliwości kształcenia w ramach wielu różnorodnych specjalności i profesji. Jej oferta edukacyjna jest tak szeroka, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Świetne przygotowanie do wykonywania obowiązków zawodowych zapewnia jednoroczny tok kształcenia na kierunkach takich jak: agent celny, trener personalny z elementami fitness, wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, manikiurzystka, rejestratorka medyczna, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Oferta edukacyjna szkół policealnych obejmuje takie kierunki kształcenia, jak: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik informatyk. Starania kadry dydaktycznej w zakresie zapewnienia jak najlepszej jakości nauczania zostały docenione poprzez liczne nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znalazł się między innymi tytuł Lidera Nowych Technologii, Najwyższej Jakości Quality International, a także miano Firmy dla Ludzi. Życzliwe, pełne empatii i zrozumienia podejście do słuchaczy sprawiło, że sieć szkół Żak zdobyła również Medal Europejski za sieć szkół policealnych, organizację kursów dla opiekunów w żłobku oraz za kursy kosmetyczne.

W Białej Podlaskiej szkoła Żak istnieje od 2010 roku. Placówka znajduje się przy ulicy Plac Wolności 20-22. Placówka jest otwarta dla słuchaczy od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do 17.00. W soboty sekretariat działa od 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.